KONST / Litografier / Litografi 14997362
nr 1499 7362
Brita Streijffert
(1917-2006), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 7/290, -76. Bildmått: 56x47 cm, yttermått inklusive ram: 75x64 cm
Brita Streijffert, svensk bildkonstnär född 1917, död 2006.
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:21:12
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
Brita Streijffert
Läs mer om Brita Streijffert